![Як українки відбудовують своє життя в Чехії - виходить книга з 10-ма історіями та лайфхаками](/content/id_ukrainian_in_czech/thumbnails/1120-image(520x295-crop).jpg)
Стартувала реєстрація на Індивідуальні консультації для українок в Празі. Проєкт Vitejv Česku (yourchance o.p.s.) запрошує українок взяти участь в програмі, щоб допомогти їм у вивченні мови, пошуку роботи, професійному розвитку або ж зміні кар’єри. Початок консультації в жовтні 2023 р.
Які вимоги до участниць проєкту:
Основна інформація про курс:
Умови участі:
1. заповніть реєстрацію на консультації
2. на Ваш емейл прийде залогова фактура на 500 чеських крон. При оплаті Ви отримаєте доступ до наших консультацій.
3. Повернення 500 крон після проходження 8 годин з 12.
Про це спеціально для вас дізнавалась Українка в Чехії. Діліться посиланням, правдива інформація допомагає зберегти здоров’я та рятує життя. Підписуйтесь на Телеграм-канал Українка в Чехії.